MĚSTSKÉ DIVADLO PROSTĚJOV

03.03.2017

V pátek 3. 3. 2017 se žáci 7., 8. a 9. ročníku zúčastnili divadelního představení s názvem Trapas nepřežiju! aneb ten řízek nezvedej, které uvedlo Městské divadlo v Prostějově. Program byl zaměřený na základy slušného chování a ještě k tomu trochu s nadhledem. Rychlou pomoc se slušným chováním v autě, na rautu, v kině i na schůzce nám ukázali známí herci Michaela Dolinová a idol mladých dívek Ladislav Ondřej, který bravurně ztvárnil postavu Karla Loudy, žáka 8. B. Ten přichází do nové školy v novém městě. Bojí se nového kolektivu, nových učitelů, sousedů a hlavně holek. Na pomoc mu přijde paní RY-PO-SLUCH. (Rychlá pomoc slušného chování.) Ukáže mu, jaké chyby dělá. Navzájem se poznávají a mění. Z přísné dámy se stane rozverná paní a z méněcenného kluka mladý muž s rozhledem. Herci využili dokonce i samotné diváky. Závěr už jen patřil bouřlivému potlesku.

Zapsala Bohumila Navrátilová