Výtvarná soutěž

14.04.2016

n_DSC_0077.jpg
V březnu se žáci naší školy zúčastnili výtvarné soutěže, kterou pořádala ZUŠ Vl. Ambrose v Prostějově. Téma práce bylo namalovat volnou technikou a na vybraný formát jejich představu na téma Škola snů. Z celé školy jsme zaslali asi dvacet vybraných výkresů a čtyři z nich byly oceněny odbornou porotou. Z nejmladší kategorie žáků zvítězila žákyně druhé třídy Nela Přecechtělová. V druhé věkové kategorii obsadili první příčky Adéla Jermářová, Jan Indrák a Ilona Hrudníková. Všichni jmenovaní se osobně zúčastnili vernisáže děl, která se konala již na zmiňované škole ve čtvrtek 7. dubna 2016. Z rukou odborné poroty obdrželi kromě gratulací i diplom a poukaz na nákup výtvarných potřeb v hodnotě 200,- Kč. Všem výhercům gratulujeme.

Zapsala Renata Látalová

n_DSC_0077.jpg